BLOG
Daha İyi Bir Düzenleme Deneyimi
March 12th, 2014 tarihinde gönderildi

       Sürecimizin bir parçası olarak devam eden NetKurulum daha iyi ve yeni bir özellik başlattık. Sizin için bir güncelleştirme Editörünü daha basit bir görünüme ve kullanımını yaptık.
     
        Ancak, kapsamlı bir sonucu olarak  test ettikten sonra, düşündüğümüz bazı değişiklikleri yaptık. Artık sitenizde düzenleme işlemini çok daha kolay yapabilceksiniz.
 

Hareketli Menüler

        Muhtemelen en büyük değişiklik seçtiğimizde, web blok düzenlemek için, menü seçenekleri artık alt tarafı boyunca görüntülenirken. Bunun yerine, menü bloğun üstünde düzenleme bulunmaktadır. Bu işlem daha kolay seçenekler bulmanızın, yanı sıra onları daha kolay erişilebilirlik sağlamakta.

Değişiklikleri Kaydetme

          İki yeni özellik ekledik.Sayfanızda yapmış olduğunuz değişiklik ve düzenlemelerde, karşınıza bir uyarı simgesi yanında kaydet simgesi varsa kaydedilmemiş değişiklikler vardır. Çıkış yapmayı denerseniz ise, editördeyken kaydedilmemiş değişiklikler var, diye bir uyarı görüntülenir.

          Hızlı değişiklikleri kaydet veya bunları yayınlayın web siteniz, biz de ekledik birkaç kısayol komutları. İsabet ctrl+s kaydet bir sayfa, ctrl+shift+s sayfanın bir kopyasını yapacak, ve ctrl+alt+s yayınla bir sayfa. Eğer Mac bilgisayarda kullanabilirsiniz "command" tuşu yerine "ctrl" tuşuna basınız.


Yayınlanan kategorize edilmemiş    Takip edilen Etiketlenmemiş


0 Yorum

Yorum Yazın


Arama
Takip Et
takip et
Kategoriler
kategori yok